Zažili ste už sex na priváte?

V aute to možno niekomu príde trochu nepohodlné (veľmi záleží aj na tom, aké vozidlo máte k dispozícii, to úplne nepochybne) a možno aj nezvyklé, lenže je tu práve tá túžba vyskúšať niečo naozaj nezvyčajné, veď napríklad vo filmoch sa práve tento spôsob “záletného” sexu prevádzkuje veľmi často. Niekedy je to jednoducho len problém s vhodným priestorom, hotelová izba alebo sex privát Senica nie je k dispozícii, nikto zo slobodných kamarátov tiež nie je zrovna ochotný požičať kľúče od svojho bytu a tu sa ponúka riešenie. Navyše je tu dráždivá (ale pre mnohých nie tak úplne desivá predstava) toho, že náhodný okoloidúci by sa mohol stať svedkom vašej intímne chvíľky… U nás nie je podľa ankiet a prieskumov sex v aute tak rozšírený ako v niektorých iných krajinách, asi najpopulárnejší a najčastejšie praktizovaný je vraj najmä v Spojených štátoch a v Taliansku. Ďalšou otázkou je, ako sa bude tváriť spoločníčka, ktorú požiadate o podobnú službu. Ak má svoj zariadený a zabehnutý sex privát, môže jej táto trochu nepohodlná akcia pripadať bez zmyslu a zrejme sa vás pokúsi presvedčiť skôr k návšteve svojho pelechu v súkromí. Navyše aj otázka hygieny nie je asi pri sexe v aute príliš dokonale vyriešená. Na našej stránke však ponúkame možnosť filtrovať spoločníčky, ktoré sex v aute priamo ponúkajú ako jednu zo svojich služieb.

boots-3849581_1920

Postávajú pri ceste

Samozrejme môžete siahnuť po tej najľahšie dosiahnuteľnej kategórii, ktorou sú vykonávateľky “najstaršieho remesla”, ktoré postávajú na chodníkoch alebo najmä na odpočívadlách niektorých vyhlásených ciest. Ale je potrebné si uvedomiť, že práve tieto erotické pracovníčky patria z veľkej časti k tej najnižšej triede a nie sú schopné si ani zariadiť vhodný podnájom alebo pracovať v erotickom klube, ani so zdravotnou stránkou takto poskytovaných služieb to zrejme nebude úplne dokonalé.

modelka, žena v posteli

Vyslúžilým a uťahaným typom, ktoré sa za pomerne nízku cenu ponúkajú vodičom kamiónov či iným náhodným okoloidúcim vodičom by som sa na vašom mieste naozaj asi skôr vyhol. Ak nehľadáte naozaj zážitok na hranici perverzie, nemôže vám žena, ktorej ako hygiena medzi pohlavným stykom s rôznymi partnermi postačí utretie uterákom a opláchnutie intímnych partií na verejnej toalete alebo dokonca špongiou, namočenou v ktovie koľkokrát použitom vedierku s vodou skutočne asi ponúknuť nič príťažlivého a osobne mi taká predstava sexu príde dosť zúfalá. Snáď sa dá pochopiť muž, ktorý sa u nejakej takej cestnej devy nechá vyfajčiť, je to ale naozaj len taká „núdzovka“.