Elegancia a jednoduchosť. Toto sú top svadobné trendy súčasnosti

Špičkové trendy v kombinácii čistej elegancie, vysoko efektných sukní a sofistikovaného oblečenia sú najdôležitejšie prvky, ktoré určujú nastavenie svadobných štýlov pre súčasný a budúci rok.

nevěsta

V štýle Meghan Markle
Prekrásne zdobenie je minulosťou, a to vďaka dizajnérom, ktorí sa rozhodli pre zvýšený pocit zdržanlivosti a minimalizmu (vďaka Meghan Markle). Prevládajú čisté línie minimalistického, vznešeného sofistikovaného štýlu  bez  akejkoľvek čipky, obruby alebo aplikácie. Najjednoduchšie dizajny však môžu byť najnáročnejšie na vytvorenie – je tu málo miesta na prekrytie, keď ani aplikácia, ani výšivka nemôžu zakryť chybu v dizajne . Je pravý čas investovať do dizajnu, ktorý sa týka jemných detailov.

Nebojte sa čiernej farby
 Zdá sa vám to príliš extravagantné?  Potlačte všetky negatívne komentáre o čiernej farbe v súvislosti so svadobnými šatami. Už dávno nie je biela farba jedinou vyhradenou farbou pre svadobné šaty. Čierna farba môže naopak pôsobiť neuveriteľne elegantne. Či už považujete dotyk čiernej farby na svadobných šatách za odvážny krok, nebojte sa tento farebný odtieň zakomponovať do svadobných šiat. Čierna farba pôsobí vkusne a nadčasovo.
 
Stavte na dievčenský look
Mašle na svadobných šatách? Nič nové – vieme. Uzlíky, slučky a mašličky sú už dlhodobo spojené so svadobnými šatami, no teraz berú svadobné mašle novú podobu. Z detailov na rukávoch či nadrozmerných verziách na zadnej časti, pôsobia mašle nevinne a dievčensky.

Nadčasové perly
Mašle nie sú jediný dievčenský prvok, ktoré sme mohli zazrieť u súčasných svadobných dizajnérov. Perly sa vracajú veľkým spôsobom v podobe perlových výšiviek na sukni či výstrihoch.  Tento jemný detail navyše pôsobí  inovatívne a šatám dodáva mimoriadne elegantný pocit.

novomanželeka

Kvety sú naďalej  v móde
Kvetinové vzory na svadobných šatách nepatria medzi najnovšie novinky, avšak mnoho dizajnérov sa veľmi rado pohráva so základnými aplikáciami ako jemné kvetinové výšivky a  kvitnúce akcenty , ktoré šatám dodávajú farbu a sviežosť. Svadobné šaty inšpirované kvetinami sa i naďalej môžu cítiť módne dopredu. S kvietkovaným vzorom na šatách môžete navyše zladiť svadobnú kyticu. 

Posted in Nezařazené