Kvalitné pleťové sérum

Malo by byť každodennou povinnosťou každej ženy, starať sa o svoj zovňajšok. Väčšinu času venujeme vizáži. Denne používame maskary, make-upy, BB krémy či inú dekoratívnu kozmetiku. Líčidlá používame, aby sme vyzerali atraktívnejšie. No mnoho žien robí zásadnú chybu. Namiesto starostlivosti o problematickú pleť sa snaží nedokonalosti zamaskovať. Vyrážky či suchá pokožka sú aj napriek našej snahe viditeľné a len to zhorší celkový dojem. Práve preto by ste mali začať hneď od základov a svojej pleti dodať dostatok živín, aby vyzerala zdravo aj bez umelej „omietky“.

pleťová maska

Starostlivosť o pleť začína hneď ráno, kedy by ste nemali zabúdať na vhodný krém. Večer pred spaním je dôležité odlíčenie. Na to vám stačí odličovacie mlieko či voda a vatový tampónik. Skúste jednorazové tampóny vymeniť za kvalitné bavlnené, ktoré jednoducho môžete prať v práčke. Ak ste doteraz používali nočný krém skúste ho vymeniť za sérum na tvár.

Sérum na tvár je svojím unikátnym zložením jedinečným prípravkom, ktorý by nemal chýbať v kozmetike u žiadnej ženy. Sérum má hneď niekoľko výhod. Vďaka rozsiahlemu zloženiu minerálov a vitamínov je prospešné nielen pre vzhľad, ale aj pre výživu buniek pokožky. Pokožka je orgán, ktorý sa dokáže zregenerovať a správna výživa regeneráciu urýchli a znásobí.

sérum na tvár

Ďalšími dôlžitými zložkami sú kolagén, kselina hyalurónová a aktívne zlato. Kolagén a kyselina hyalurónová sú zložkami ľudského tela a zabezpečujú elasticitu pokožky. Vekom sa však jeho množstvo v tele znižuje a práve preto je vhodné ho dopĺňať. Sérum je v tekutej forme a vďaka olejovej zložke pleť hydratuje a zvláčňuje a rozjasňuje. Vďaka kvalitným olejom pleť nie je vysušená. Stačí pred spaním aplikovať pár kvapiek a jemne vmasírujte. Starostlivosť o pleť by ste nemali zanedbávať a práve v produktívnom veku vám sérum na tvár pomôže udržať svieži, mladistvý vzhľad.