Pre ešte lepší spánok

Spánok je pre ľudský organizmus dôležitý, počas neho ľudské telo nielen oddychuje, ale zároveň sa aj regeneruje, vďaka čomu človek zvláda všetky dni. Bez neho to neide, no nie je dôležitá len jeho dĺžka ale v prvom rade jeho kvalita. Kvalita spánku sa odráža na tom ako sa cítime, ako myslíme a ako vyzerajú naše dni – človek ktorý je kvalitne vyspatý toho zvládne viac a cíti sa lepšie ako ten, ktorý si na svojom spánku nedá dostatočne záležať. Pritom niekedy postačí aj spánok kratší, no ak je skutočne kvalitný, nevyrovná sa mu ani ten o niekoľko hodín dlhší.

spiaca žena

Rozmýšľate nad tým, v čom tkvie kvalita Vášho spánku? Pomôže Vám s tým – všetko sa samozrejme začína kvalitným matracom. Matrac je ten prvok Vašej postele, ktorý Vám má poskytnúť oporu, netlačiť ale nesmie sa ani príliš ohýbať – kvalitný matrac Vám zabezpečí stabilitu akú Vaše telo potrebuje tak, aby ste sa ráno necítili dolámaní a ubolení ale naopak, svieži a plní sily. Ak kvalitný matrac máte, máte sčasti vyhraté, no tam sa to nekončí. Ďalším dôležitým prvkom, ktorý Vám zabezpečí kvalitu je vankúš, vďaka ktorému bude Váš spánok pohodlný a komfortný. Kvalitný vankúš má poskytnúť Vašej hlave a krku primeranú oporu tak, aby ste sa každé ráno cítili ako znovuzrodení. A presne tieto vankúše zabezpečujú stabilitu Vašej hlave nájdete u nás na segum.sk.

vankúše

DUO vankúš https://www.segum.sk/produkt/duo-vankus je vyrobený podľa tých najkvalitnejších štandardov s kvalitnou výplňou, ktorej množstvo si môžete regulovať sami podľa svojich vlastných potrieb. Prečo? Pretože každému z Vás vyhovuje iná výška vankúša a takto si ho môžete prispôsobiť tak, aby sa Vám ležalo čo najlepšie. Vďaka tomuto vankúšu sa už viac nemusíte ráno trápiť so zaležaným krkom a následnou bolesťou hlavy, pretože DUO – vankúš sa Vám presne prispôsobí a poskytne tak kvalitnú oporu nech ležíte akokoľvek. Ráno ho stačí jednoducho natriasť a okamžite získa svoj pôvodný objem a tvar.

Doprajte si stopercentne kvalitný spánok s vankúšom DUO, prípadne súpravou tohto vankúša a paplóna.