Stropné svietidlá vo forme elegantných LED panelov

Výber stropného svietidla si vyžaduje čas a dokonalé zváženie. Určite pri ňom zohrá rolu aj pomer ceny za požadovaný výkon, energetická spotreba a ekologická náročnosť. Ponuka led panely Ledprodukt upriami Vašu pozornosť na elegantné LED panely, ktoré sú priam ideálnym tipom na stropné osvetlenie. Sú modernou verziou osvetlenia, ponúkajú energetickú efektivitu, pamätajú na životné prostredie a najmä, poskytujú svetlo, ktoré je pre oči nanajvýš bezpečné.

lighting-1937975_640

Ponúkané LED osvetlenie vo forme panelov je rozumným spôsobom riešenia moderného osvetlenia – jeho energetická efektivita, pozitívny prístup k ekológii a k samotnému spotrebiteľovi, veľmi vysoká odolnosť voči vonkajším vplyvom, skutočne dlhá životnosť, jednoduchý spôsob a postup pri inštalácii, 100% výkon ihneď po zapnutí Vás určite presvedčia.

Vy sami si rozhodnete farbu osvetlenia, v ponuke je farebná škála od teplej bielej, cez najviac využívanú neutrálnu bielu až po studenú, ostrú bielu, ktorá sa nevyskytuje tak často, ale jej praktické využitie je najmä v priestoroch, ktoré vyžadujú ostré a jasné svetlo.

LED panely Vám ponúkajú dokonalé rozlíšenie farieb, verné farebné prechody a rozhrania vyjadrené teplotou chromatickosti, ktorá je v intervale od 3 000 až po 6 000K, čo už je skutočná kvalita.

Aj dizajn, jeho štýl je rozhodujúci – preto si v ponuke vyberiete nielen kruhové LED panely, ale aj výnimočné a originálne štvorcové tvary pre vyznávačov dokonalého a nadčasového efektu. Dokonale sa prispôsobia miestnosti a zvolená farba osvetlenia dotvorí jej charakter.

window-959542_640

Stropné osvetlenie formou LED panelov Vám prináša do interiéru moderné a čisté línie, svetlo lahodiace Vašim očiam, možnosť sofistikovaného ovládania pomocou špeciálnych diaľkových ovládačov, voľba svetla podľa nálady a intenzity a výhodnú predĺženú záruku až na 3roky.

Stačí si vybrať a zažiť ten pocit, keď je osvetlenie viac ako len svetlo.