Výživové doplnky Starlife

V tomto období, keď si užívame už len veľmi málo slniečka a na naše telo útočí nepriaznivé počasie v podobe hmiel, dažďov, či snehu, by sme nášmu organizmu mali pomôcť, doplniť mu vitamíny a minerály, aby vedelo správne fungovať a plniť svoju funkciu. Na doplnenie tých správnych vitamínov a minerálov nám môžu pomôcť rôzne výživové doplnky, ktorých je v súčasnosti na trhu veľké množstvo. Starlife produkty na podporu ochrany buniek v tele, ktoré majú čisto prírodné zloženie a obsahujú výťažky z liečivých bylín, húb a morských živočíchov. Pravidelnosť užívania výživových doplnkov v období chorôb je pre naše zdravie esenciálna, keďže podporujú regeneráciu buniek, pomáhajú ochraňovať imunitný systém a podporujú zdravé fungovanie organizmu.

zdravé jedlo

Výživové doplnky by sa však nemali užívať na lačný žalúdok. Nie je pravda, že takto majú väčší účinok, práve naopak. Výživový doplnok v prázdnom žalúdku môže podráždiť vaše tráviace orgány. Preto by ste ich mali užívať vtedy, keď niečo konzumujete, najmä zdravé tuky, ktoré podporujú vstrebávanie vitamínov. Vyhnete sa tak problémom s trávením a bolestiam žalúdka.

Podpora trávenia

Naše doplnky výživy rady Starlife nájdete vo forme kapsúl, sirupov, šumivých tabliet, či kvapiek. Môžete si vybrať, či chcete podporiť obranyschopnosť organizmu alebo nervovú sústavu a správnu psychickú činnosti. Pomôcť vám môžu aj pri problémoch s trávením, s kĺbmi, pri ženských problémoch, ale aj pri pocite nevoľnosti a únavy. Bojujú proti artritíde a bolesti kĺbov, ochraňujú svaly pred poškodením pri fyzickej záťaží, spomaľujú starnutie, znižujú hladinu cholesterolu a podporujú mozgové bunky, zmierňujú stres a podporujú zdravé fungovanie obličiek a močového mechúra, dokonca slúžia aj na skvalitnenie erekcie. Starlife však ponúka aj kozmetické prípravky, ako napríklad kondicionéry s obsahom maruly, masky na vlasy, šampóny a telové mlieka s arganovým olejom, ale aj zubné pasty a ústne vody. Neváhajte a podporte svoj organizmus, ktorý sa vám neskôr určite odvďačí!

Posted in Nezařazené