Zážitok z masáže aj s erotikou

Počuli ste niekedy o spa tantra salóne? Viete, čo môže ponúknuť? Potrebujete iba odhodlanosť a otvorenosť novým zážitkom a chcete zažiť relax ako nikdy predtým, mali by ste čítať ďalej. Tantra a tantrická masáž nie je vo svete novinkou. Je považovaná za dlhoročnú tradíciu, ktorá má vybudované svoje meno a miesto. Pripisuje sa jej priam kozmická sila. Jej korene siahajú až ku hinduistickému náboženstvu. Avšak to nie je považované ako náboženstvo, ale skôr ako filozofia alebo ideológia. Jej princíp spočíva v energii. Vesmír ale aj náš ľudský svet funguje na jej princípe, všetko sa z nej skladá. Energiu môžeme deliť na ženskú a mužskú. Je v polarite a takto dokáže zároveň fungovať v harmónii. Nie je to pozoruhodné?

na čiernom pozadí

Rovnako funguje aj posolstvo masáže. Závisí, akú energiu odovzdá masér klientovi, pretože tantrická masáž je prevažne o prijímaní. Aby mal účastník kvalitný zážitok, musí byť pozitívna. To však v profesionálnom salóne nestačí. Maséri a masérky musia byť špeciálne školení. Pravidlá musia platiť samozrejme pre obe strany. Na samotnom klientovi potom ostáva aj konkrétny výber maséra. Vítaní sú muži, ženy či páry. Samotná masáž je spirituálne obohacujúci zážitok, zahalený do rúška erotiky. Nie je vylúčené, že môže nasledovať aj slastné vyvrcholenie, a to dokonca viacnásobné. Presne to vám ponúkne program Senzualne masaze bratislava v Bratislava Tantra. Salón sa sústreďuje na zážitok komplexne, ako na proces.

pekné erotické objatie

Dalo by sa to nazvať rituálom. Na začiatku môže prebehnúť očista. Zdravíme sa pozdravom Namaste. Je to spojenie rúk pri srdci a odovzdanie úcty. Klienti masáž absolvujú v špeciálnom odeve, ktorý dostanú. Všetko prebieha v čistých podmienkach, vrátane intímnej atmosféry. Najočakávanejšie zistenie je určite o samotných druhoch tantrických masáží. Môžete si vybrať napríklad klasickú alebo body masáž, čo je vhodné pre nováčikov, ale aj milovníkov klasiky. Ak chcete byť aktívnejším účastníkom, body mutual tantrická masáž je pre vás ako stvorená. Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší klienti.