Aj muži sa chcú starať o svoju krásu

Mýlite sa, ak si myslíte, že len ženy chcú byť krásne. To je stereotyp, ktorý žijeme, aj keď je jasné, že vo všeobecnosti je pravda, že sa zdá, že hlavne ženám záleží na tom, aby boli pekné. Aj keď je to možno niečo, na čo sa zameriavajú hlavne ženy, tak aj chlapi chcú byť krásni a sú ochotní urobiť veľmi veľa preto, aby to tak bolo. Raz za čas by ste sa možno mali pozrieť aj na to, že mužov by sme v tomto momente nemali podceňovať. Je ťažké predstaviť si chlapa pred zrkadlom, ako sa niekam chystá, ale nie je to až také nereálne.

kráska
 
Ženy obviňujú z toho, že trávia veľmi veľa času v kúpeľni. Ale v konečnom dôsledku sú to práve chlapi, ktorí sa dokážu hodiny holiť a gélovať si vlasy. Ale to zistíte až vtedy, keď s jedným začnete žiť. Veríte tomu, že to tak je? Nemyslite si, že je to niečo, čomu sa vyhnete, pretože aj keby ste veľmi chceli, nakoniec uvidíte, že presne takto sa chlapi starajú o svoju krásu. A chlapská krása a schopnosť starať sa o ňu je niečo, čo ženy obdivujú a čo na nich milujú. Pretože je fajn, keď sa o svoju krásu dokáže chlap starať.

žena
 
Nie je však pekné, ak je chlap zahľadený do seba. A narcis. Viete, ono to možno znie smiešne, ale nakoniec určite veľmi dobre viete, že je lepšie, keď je do seba zahľadená žena ako muž. Takému mužovi je potrebné veľmi rýchlo zraziť hrebienok, pretože sa im to často dostane hlboko do hlavy a potom neviete, čo skôr. Nemusíte sa však ničoho obávať, pretože aj keď máte s niečím problém, nakoniec veľmi dobre zistíte, že chlap sa (ako každé stvorenie na zemi) dá naozaj dobre vychovať. Ale je to len na vás. Možno sa budete čudovať, ale uvidíte, že všetko bude nakoniec oveľa lepšie, ako ste si možno mysleli. A teraz sa už len sústreďte na to, aby ste sa do seba príliš nezahľadeli. Namyslenosť predsa určite nie je pekná. A to je na tom perfektné.