Erotické tantra masáže a ich liečivé účinky

Myslíte si, že všetky masáže sú takmer rovnaké a doteraz ste si ešte nenašli čas, aby ste niektorú z nich skúsili? Možno ste si mysleli, že keď ste relatívne mladí a nič vás extra nebolí, tak takúto službu nepotrebujete. Lenže v skutočnosti existuje niekoľko druhov masáží a každá sa môže zaoberať niečím špecifickým. Sú tu napríklad aj také, ktoré narábajú so sexuálnou energiou, čím prinášajú veľmi príjemný pôžitok a hlavne účinné uvoľnenie. Pohladenie tela aj mysle, to je erotic massage Bratislava Tantra.

A nielen to. Erotická, respektíve tantrická masáž dokáže slúžiť aj ako účinná prevencia pred rôznymi problémami a závažnými ochoreniami.

masážne postele

V tejto spojitosti napríklad spomeňme, že dokáže zvyšovať libido. U mužov aj u žien. To znamená, že posilňuje sexuálnu precítenosť a zvyšuje chuť na intímny styk. U mužov dodáva pocit sexuálneho uvoľnenia, zvyšuje libido a sebadôveru v sexe, u žien zvyšuje citlivosť vagíny a schopnosť lepšie precítiť styk. Samotný sexuálny styk ale pochopiteľne v tantra salóne a s personálom povolený nie je.

  • To ale nemení nič na tom, že sa pri masáži pracuje so sexuálnou energiou a to má účinok na posilnenie mužského aj ženského libida.

Potom vravíme ale aj o zdravotnej prevencii, ktorá súvisí s častými civilizačnými ochoreniami ako napríklad s vysokým krvným tlakom.

stres, vystresovaný

Tantrická masáž účinne odstraňuje zadržiavané bloky, uvoľňuje stres a napätie, čím sa vlastne stará aj o zdravú reguláciu krvného tlaku. Je to odporučený relax pre tých, čo sa už dlhodobou stretávajú s pravidelným stresom, nervozitou a tým pádom aj so zvýšeným tlakom. Možno práve toto je to potrebné uvoľnenie a kúra, ktorá by im naozaj prospela.

V neposlednom rade erotická masáž v špecializovanom tantra salóne sa postará o riešenie sexuálnych problémov. Pomáha bojovať s erektilnou dysfunkciou a je to tiež ideálny „cvik“ ako sa dá trénovať oddialenie ejakulácie.