Kancelária ktorá dýcha luxusom

Kancelárske priestory kde prijímate svojich zákazníkov, by mali na prvý pohľad pôsobiť sympaticky, no zároveň na úrovni. V skutočnosti na vybavenie nemusíte míňať tisícky eur. Dojem luxusu totiž dokážete vyvolať niekoľkými detailmi a tými správnymi farbami.

obývák

Laďte ju do tmavej
V kancelárii sa vyhnite príliš svetlým farbám. Okrem toho, že takýto priestor pôsobí veľmi chladno, svetlý nábytok a steny nie sú ani praktické. Je na nich vidieť každú šmuhu a špinku. Krikľavé farby, alebo inak výstredné kombinácie si taktiež radšej nechajte na doma. Vhodnejšie sú rôzne odtiene hnedej, a to od svetlejšej až po úplne tmavú. Výborný dojem urobia aj farby v odtieňoch koňaku. Doplnky môžete ladiť do zlatej, alebo pieskovo žltej farby.

Konferenčná miestnosť
Najdôležitejšími prvkami, čo sa nábytku týka, je stôl a stoličky. Do kancelárie sa hodí kvalitný, veľký drevený stôl, ktorý bude tvoriť dominantu celej miestnosti. Stoličky by mali byť v rovnakom odtieni. Myslite aj na pohodlie svojich klientov. Preto nezabudnite na pohodlné operadlá a kvalitné čalúnenie.

Neformálny kútik
Okrem hlavnej miestnosti, s veľkým stolom, by každé kancelárske priestory mali mať aj akýsi menej oficiálny priestor.Ten môžete vytvoriť pomocou pohodlných kresiel, menšieho gauča a nižšieho stola. Na tento účel sa výborne hodia rustikálne konferenčné stolíky. Pôsobia veľmi luxusným a elegantným dojmom. Navyše sú aj praktické. Takýto neformálny kútik využijete napríklad pri prvom stretnutí, alebo tu môžu vaši klienti čakať kým ich neprijmete v hlavnej kancelárii.

konfereční stolek

Svetlo v každom rohu
Priestory, ktoré sú presvetlené pôsobia omnoho príjemnejšie. Základom sú teda veľké okná. Ak ich vo svojej kancelárii nemáte, nahraďte ich kvalitným osvetlením. Okrem hlavného svetla nezabudnite ani na menšie bodové svetlá a stolové lampy.