Koláč pre návštevu

Určite každá gazdinka pozná ten pocit. Zrazu vám niekto zavolá, že príde na návštevu a vy ste práve zistili, že doma nemáte absolútne nič pripravené. Práve sa vám určite splnila vaša nočná mora. Ako môžete vôbec niečo prichystať a dať na stôl, keď máte doma len niekoľko surovín? Vtedy sa z vás stáva hotový kúzelník. Často sa tomu hovorí, že začínate variť z vody a vôbec sa vám nemôžeme čudovať. Predsa len, musíte sa na to všetko, čo vás v najbližších chvíľach čaká, poriadne pripraviť. Takže, určite musíte byť v pokoji. Nepríde k vám predsa na návštevu anglická kráľovná, preto musíte zapojiť svoju fantáziu a začať rozmýšľať nad tým, čo vám dom vlastne dal.

buchta

Keď príde návšteva, chcelo by to niečo slané, ale zároveň aj niečo sladké, nemyslíte si? Našťastie v dnešnej dobe existuje veľmi veľa rýchlych koláčov, ktoré pripravíte za chvíľu.

Čo sa týka slaného, môžete dať na stôl aj čipsy alebo rôzne iné nezdravé a mastné veci. Ak ste však radšej za nejakú alternatívu, tak určite siahnite po pizzových slimáčikoch. O tom ste už určite počuli, úplne stačí, keď máte doma šunku, cesnak a syr v krémovej a aj v tuhej farbe. Manžel vám môže ešte rýchlo skočiť do obchodu po lístkové cesto. Ak však nemáte čas na takéto vymýšľanie, určite sa uspokojíte aj s čipsami, nemáme pravdu?

Teraz príde na rad sladké. Ak ste sa rozhodli, že upečiete nejaký koláč, bolo by najlepšie, aby bol hotový veľmi rýchlo a aby bol jednoduchý, nemáme pravdu? Nevešajte hlavu, máme pre vás skutočne perfektný nápad.

plněné buchty

Čerešňová bublanina je jednoznačne koláč, ktorý nikoho nemôže uraziť. Chutí dospelým, ale chutí aj deťom a môžete ho pripraviť aj v rôznych iných alternatívach. Je to skutočne veľmi rýchle a jednoduché, máte to hotové za chvíľku a možno tým aj vašu nečakanú návštevu skutočne potešíte, no nie? Takže, hor sa na to, to zvládnete.