Nový challenge na Youtube- Skús sa nezasmiať


Na sociálno-video-zábavnej sieti Youtbe je nový „challenge“, ktorý je však sympatický a pobaví nejedného človeka. Ide o „challenge“ s názvami ako Try not to laugh a podobne, čiže „skús sa nezasmiať.“ Pozriete si cca 10 minútové video, ktoré je humorne zmixované, nájdete v ňom mix rôzneho humoru, alebo skrátka videá, ktoré sú zmixované štýlom, že sa Vám skrátka bude chcieť zasmiať. Vydržíte pozerať tieto videá bez toho, aby ste sa nezasmiali? Pokiaľ áno, tak ste vyhrali.

afričan

Nájsť tieto videá nie je vôbec problém, na Youtube ich je veľké množstvo, opäť môžeme vravieť o trende. Takže je pravdepodobnosť, že niektoré Vám až také humorné neprídu, no určite natrafíte aj na tie, pri ktorých budete mať problém udržať sa bez smiechu. Osobne tieto videá pozerám, no neberiem ich ako „challenge“. Na tých videách sa práveže zasmiať chcem a aj sa mi to na mnohých podarí. Každopádne to už je na každom užívateľovi zvlášť, či sa rozhodne súťažit, alebo si chce pri týchto videách len oddýchnuť a s chuťou sa pobaviť.

Ako sa rozhodnete je len na Vás, no tieto videá Vás zabavia aspoň v tom smere, že v nich zbadáte mix populárneho humoru formou videí a niektoré Vám určite doprajú úsmev. Pri niektorých sa možno budete rehotať a ostanú Vám v pamäti týždeň.

kočka

Takisto budete touto formou určitým spôsobom informovaní o tom, aký humor je dnes moderný, či skôr aké Youtube či internetové videá sú dnes populárne, čo sa týka smiechu. Ja viem, určite nájdete množstvo „volovín“, no práveže aj taký humor niekedy padne dobre. Bez zamýšľania len zbadáte nejakú úplnú blbosť, alebo nejakého „prepatého týpka“ a skrátka vyvolá to vo Vás smiech vyvolávajúci pocit. Ako som spomínal, tieto videá sú dnes trendom a určite ich nájdete obrovské množstvo a preto je pravdepodobné, že niektoré Vás osobne nepobavia, ale verím tomu, že určite nájdete aj tie, pri ktorých sa smiechu neubránite. Je ich priveľa, ak Vám prvé video nezapasuje, druhé môže.