Čo by muži chceli častejšie od vás počuť?


V prvom radepotrebujú sex – ako každý správny a zdravý muž potrebuje od svojej polovičky sex. Potrebujú to kvôli uisteniu, že sú pre svoje partnerky stále atraktívni a na druhej strane je to spôsob, ktorým muž dokáže prejaviť svoju lásku.
Potrebujú od vás hľavne pochopenie, ktoré nie vždy je ľahké. Keďže chlapi sa cítia byť ako ochrancovia, ženy im to musia pripomínať, aby boli dostatočne na seba pyšný.

anděl

Na čo si väčšina mužov dáva pozor je, aby mali ženy rešpekt – teda potrebujú rešpekt. Keďže veľa žien v dnešnej dobe je už viac samostatnejšie, niekedy aj šikovnejsie ako muži. No muži sa s takýmto niečim mnohokrát nevedia zmieriť, aby bola žena šikovnejšia od muža a vôbec ho nepotrebovala. Muž potrebuje vedieť, že ho potrebujete, aby mohol ukázať čo vie, inak sa bude cítiť v ústraní nevyužitý.

Niektoré typy mužov, ktorí radi nevaria, neupratujú potrebujú od ženy spoľahlivosť. Možno ženy nevidia, ako mužov vyčerpáva sa hádať a riešiť prečo nemá čo jesť na večeru, a ráno do práce opraté veci. Ako sa hovorí „ Láska ide cez žalúdok“.

Si šikovný , si ten najšikovnejší muž. Tieto vety u mužov „ pošteklia“ ego. Ak niečo opraví, muž čaká na jeho pochvalu. Mnoho krát sa jej nedočká a vtedy začínaju byť odporný, ako oni vedia povedať vy ženy.
Nie je dňa, kedy by nechcel mať muž pochvaľu ako je zábavný. Každý muž dokáže oceniť vašu pochvaľu. A povedzme si pravdu, bez zábavného muža by bol život smutný. 

Všetci muži bez rozdielu chcú počuť, že sú lepší než ktokoľvek iný. Mužov by nikdy neomrzelo, keby ste aj každý deň im pripomínali, že sú lepší ako vaši ex, že sú lepší ako všetci na svete. Týmto výrokom spoľahlivo pohladíte jeho ego. Je to skrátka balzam na dušu každého muža.

superman

Rovnocennosťniekedy aj táto požiadavka je pre mužov dôležitá a radi sa potešia. Preto sa treba zmieriť aj s tým, že nepotrebujú byť stále džentlmenmi. Tešia sa z pocitu, keď drink, obed alebo pivo kúpi aj partnerka im, nielen oni jej.