Textúry a jemnejšie materiáli


§  Viete čo je pri vyberaní interiéru najdôležitejšie? Vás inštinkt ,stratégia, a predstava. Okrem aktuálnych trendov a hitov v obchodoch , dávame  pri výbere aj svoje prvotné pocity pri ktorých si vyberáme po čom túžime . Teda pri celkovom zariadení Vášho domova.

kuchyň
 
§  Biela farba sa stále drží na top priečkach v interiéri.  Využíva sa najčastejšie a táto farba je stále obľúbená vďaka dizajnérom ktorý neustále vymýšľajú nové trendy v bývaní. Skúste sa inšpirovať svojimi nápadmi a nepoužívajte stále dookola stále tu istú farbu. Na výber máte množstvo druhov farieb ktorý Vám dokážu zladiť interiér tak ako si predstavujete. Ak ste sa rozhodli že svoj byt zariadiť menej atraktívnymi zariadením vôbec to vášmu modernému štýlu neuškodí. Práve naopak , je to dobrá kombinácia medzi moderným a retro štýlom . Je to kombinácia ktorú nájme využívajú ľudia ktorý bývajú väčšinou väčších honosnejších domoch.

bílá kuchyně
 
 
§  Neustálim trendom je aj prepojená obývačka z kuchyňou. No ak to sa dá rozvrhnúť podľa svojej fantázie. Stačí ak si svoje zariadenie skombinujete tak aby to malo dokonalú súhru z kuchyňou a obývačkou. Navyše získate množstvo priestoru ktorý sa do dokonalé využiť . Viac priestoru Vám prináša aj možnosť lepšie prechodu medzi kuchyňou obývačkou a ostatní izbami. Skúste na chvíľu zavrieť oči , a predstavte si spálňu  . Čo vidíte ? Ak ste videli peknú moderné zariadenú spálňu  , toto je spálňa vašich snov a po  tejto práve  túžite. Môžete  to využiť a túto predstavu môžete preniesť do reality . Môžete sa tak ťahať svojim vlastným trendom ktorý Vám bude závidieť nazízaj každý . Stačí sa nechať inšpirovať predstavou. V modernom bývaní dominujú aj jemné a syntetické materiáli ktoré pôsobia na prvý pohľad moderné a útulné . Môžete využiť túto kombináciu a využiť ju pre všetkých možnostiach tak aby to vyhovelo vášmu bývaniu.