O predaji firmy

Sprostredkovateľské spoločnosti zameriavajúce sa na oblasť obchodu, podnikania a všetkým, čo s ich prevádzkou a fungovaním súvisí, existujú z dôvodu poskytnutia pomoci a podpory, či už začínajúcim podnikateľom, ale aj obchodníkom s niekoľkoročnou praxou. Stačí ich len osloviť a môžete si byť istí, že vaše otázky budú zodpovedané a prípadné problémy a nezrovnalosti budú vyriešené.

Jednou z často sa opakujúcich tém a aktivít na súčasnom trhu je predaj firmy.

Predaj firmy 41business poskytuje informácie týkajúce sa danej témy, ako aj konkrétne postupy a to krok za krokom, ktoré je potrebné uskutočniť, aby sa záujemcovia dopracovali k požadovanému výsledku.

podpora sprostredkovateľskej firmy

Ste na strane predávajúceho? To znamená, že máte záujem ukončiť vaše podnikanie z vám známych a logických dôvodov a radi by ste to uskutočnili samotným predajom vášho biznisu. Aj to je jedna z možností, jednoducho možná a zrealizovateľná práve za pomoci sprostredkovateľskej firmy. Aby vaša firma mohla vystupovať v databáze spoločností, určených a pripravených na predaj, musí byť dostatočne skontrolovaná a spĺňať vopred stanovené kritéria a požiadavky. Je potrebné zbaviť sa všetkých pohľadávok a záväzkov, mať ukončené účtovníctvo, s čím vám samozrejme pomôžeme a mnohé záležitosti zariadime za vás. Zaujala vás táto možnosť? Neváhajte nás osloviť a dozviete sa viac.

plánovaný úspech v podnikaní

Ste na strane kupujúceho? Máte záujem o zakúpenie už existujúcej firmy, aby ste sa vyhli dlhému vybavovaniu, návštevám úradov, ušetrili čas a energiu na iné projekty? Aj v tomto prípade sme tu pre vás. Môžete si vybrať z našej ponuky už existujúcich firiem, účtovne a daňovo vysporiadaných. V ponuke nájdete desiatky firiem, čakajúcich na potenciálnych majiteľov. S uvedeným názvom, sídlom a predmetom podnikania. Údaje môžete pred uskutočnením zápisu do Obchodného registra zmeniť a prispôsobiť vašim požiadavkám. Potrebnú dokumentáciu vypracujeme za vás, vašou úlohou bude podpísanie písomností a ich úradné overenie. Ostatná činnosť s tým spojená zostáva v našej kompetencii. Po vybavení kúpno-predajnej zmluvy môžete v priebehu niekoľkých dní očakávať oznámenie o zápise do Obchodného registra. Daný uvedený deň je smerodajný pre vašu podnikateľskú činnosť a oznamuje o štarte vášho biznisu.