Rok 2020 alebo Donovalley Resort realitou


Donovalley Resort. Názov znie štýlovo, nápadito, pritom hlavne zaujímavo a nesie označenie nového projektu, ktorý po zrealizovaní bude mať, myslím si, veľa návštevníkov.
•         Pôjde o areál, ktorý spojí krytú lyžiarsky hlavu, okolo 20 zjazdoviek, zimný štadión, wellnes centrum a veľký bazén do jedného veľkého komplexu pod týmto názvom.

slovensko

Ak Vás tieto služby zaujali a neviete sa dočkať návštevy tohto komplexu, musím pripomenúť aspoň 2 dôležité detaily. Realizáca projetku by mala byť hotová už v roku 2020, kedy by sme mali vravieť už aj o slávnostnom otvorení a povolenom vstupe pre každého, kto bude chcieť nový komplex navštíviť. Podľa názvu projektu už zrejme tušíte, že miestom realizácie budú Donovaly.

hory

Keďže areál bude krytý, jeho služby budú poskytované počas celého ročného obdobia, čiže aj počas letných dní. Cez letné prázdniny alebo dovolenku si tak môžeme vziať lyže a ísť navštíviť tento krytý areál, z ktorého si určite odnesieme množstvo zážitkov.

Zaujímavú správu však nesiem i pre ľudí, ktorí radi nakupujú. K tomuto areálu sa totiž dostanete cez nové centrum Donovalská promenáda, čo je vlastne jedna dlhá ulička plná obchodov a reštaurácií. Z dovolenky si tak môžete odniesť aj určitý tovar, ktorý Vás cestou zaujme, alebo sa občerstvíte v teplom prostredí poskytujúcom varené jedlá šéfkuchárov, či nejaké to pivko alebo kávičku, pre deti malinovku, čaj.

kopce

Projekt sa plánuje už dlhšiu dobu, no tieto posledné roky už pôsobí čoraz reálnejšie, priestor sa už rozpredáva na stavanie spomenutého nákupného priestoru, ale aj na stavanie prevádzok či rekreačných chalúp. Rekreačné pozemky pritom už dnes pôsobia sľubne, bude z nich výhľad na Nízke Tatry, Veľkú Fatru, Starohorské vrchy, no a samozrejme na domáce Donovaly. Na takomto pozemku budete mať okrem takéhoto skvelého výhľadu i svoje súkromie, pričom hlavným plusom je blízky prístup ku komplexu.