Užite si cestu k oltáru

Žena sa zmení na totálne iného človeka, keď sa blíži termín dátumu jej najdôležitejšieho dňa v živote. Verte tomu, že možno aj celý život túžila po tom, že nájde toho pravého, za ktorého sa bude môcť vydať. Ale keď už ide do tuhého, zrazu ju nespoznáva nikto, pretože je úplne mimo. Nejde o to, že by sa menila na blázna, ale všetko jej to padá na hlavu a zrazu absolútne nevie, čo má riešiť. Ako to už často býva, práve vtedy sa začnú veci totálne najviac kaziť. Vtedy, keď potrebujete, aby bolo všetko v poriadku. Dá sa to zmeniť? Dá, ale musíte myslieť rýchlo.

jmenovka

1. Nebuďte v strese. Je jasné, že toto vás určite dokáže vynervovať totálne najviac na celom svete. Ale skúste si dopriať oddych a skúste myslieť na to, že sa stávajú aj horšie veci a nemusí byť predsa všetko perfektné. Aj keď je samozrejmosťou, že ak ide o takýto deň, asi máte iný názor.

2. Napíšte si zoznam. Pochybujeme o tom, že niektorá dnešná nevesta nemá svoj vlastný plánovač. To bude váš najvernejší spoločník, nech sa deje naozaj čokoľvek.

3. Venujte sa aj sebe. Venujte sa všetkému, čo vás v tomto stresujúcom období upokojí. Určite oceníte napríklad jógu alebo podobné relaxačné cvičenia.

srdíčka

Stále máte pocit, že máte plnú hlavu a nemáte ani šajnu, kde vám vlastne stojí? Zabudli ste na poháre, na menovky na svadbu a na ďalšie drobnosti? Nikdy nie je neskoro požiadať o pomoc, napríklad aj svadobného agenta. Možno si myslíte, že na to ste mali myslieť skôr, vždy však môžete skúsiť či niekto nebude mať čas. Alebo zamestnajte niektorú http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000731/1556311/Robite-niektoru-z-tychto-veci-aj-vy–Na-ucinky-dezodorantu-potom-mozete-zabudnut-zo svojich družičiek, verte tomu, že vám určite budú ochotné pomôcť, veď na to ich predsa máte, no nie? Sú tu preto, aby vám pomáhali, takže je načase sa do toho naozaj s vervou pustiť, kým je skutočne čas. Nechcete ísť predsa k oltáru s plešinou od vypadaných vlasov, nemáme pravdu? Tak sa do toho pustite a nech to stojí za to.