Čo kúpiť priateľovi?

Je naozaj ťažké kúpiť chlapovi vhodný darček. Každá žena, ktorá má partnera alebo brata, či otca určite veľmi dobre vie, o čom hovorím. Pre ženu môže chlap kúpiť naozaj čokoľvek a môže si byť istý tým, že ju poteší. Ale chlap? To je vážne ťažký oriešok. Ženy väčšinou skončia pri tom, že nemajú ani len poňatia, čo kúpiť, tak kúpia prvú hlúposť, ktorú uvidia. Je jasné, že chlapi často ocenia najviac práve praktické darčeky, ako je napríklad oblečenie. No čo keď si chcete dať naozaj záležať? Čo ak chcete, aby bol ten darček výnimočný? Vtedy to môže byť naozaj veľmi ťažké.

udička

Myslím si, že som pozrela asi všetky tipy, ktoré na internete boli. Už som začala byť naozaj zúfalá, pretože, povedzme si úprimne, nemohla som skončiť pri nejakom gýčovom plyšákovi, z ktorého by bol akurát zmätený.

Čo viac som mohla urobiť? Keďže to bol môj partner, zašla som za mojím otcom, aby mi poradil, čo by sa najviac páčilo jemu, keď mal dvadsať rokov a čo by ho jednoducho rozžiarilo. Povedal mi, že keď mal toľko rokov, koľko má môj priateľ, veľmi rád sa venoval športom. Tak som začala premýšľať nad tým, čo by bol dobrý darček pre chalana, ktorý športuje.

Vtedy som prišla na to, že by možno chcel skúsiť úplne nový šport, ktorý dovtedy nerobil. Niečo, čo bude spojené nielen s pohybom, ale aj s oddychom, proste niečo, kde sa bude hýbať, ale zároveň aj naozaj dokonale zrelaxuje.

udice

Preto som mu kúpila udice na ryby. Aj keď som si myslela, že je to naozaj perfektný darček, priznávam sa, že som bola nervózna a naozaj som veľmi pochybovala o tom, že robím dobre. Môj priateľ bol však http://www.teraz.sk/ekonomika/nds-kupila-sedem-novych-sypacov-na-zimnu/298687-clanok.html skutočne nadšený tým, čo som mu kúpila. Bol taký rád, až sa mi tomu nechcelo veriť a povedal mi, že toto bolo niečo, čo chcel vždy skúsiť. Ako som to mohla vedieť, keď mi to nikdy nepovedal? Ktovie, ženská intuícia? Možno jedno s druhým, ale fungovalo to.