Chcete zabiť čas?

Ak momentálne neviete ako naložiť so svojim voľným časom, no pritom si chcete oddýchnuť a nechcete nikam chodiť, zrejme budete tráviť čas na počítači či internete. No ak sa nudíte a netušíte aké stránky navštíviť, vyskúšajte napríklad tie, o ktorých Vám v článku napíšem. Zabijete čas a možno Vás niektoré i zaujmú.
The wub machine– Na túto stránku vložte URL adresu Vašej obľúbenej pesničky z Youtube a stránka začne do melódie vytvárať vlny v tempe pesničky. Celkom zábavná forma, ako si spestriť počúvanie hudby. To však nie je všetko, najzaumávejšia funkcia stránky spočíva v tom, že si z Vašej piesne môžete spraviť remix, určitým zábavným spôsobom ju upravovať.
dva kluci
Ak chcete hrať videohru na Youtube formou videa, tá možnosť tu je! No jedná sa o takú srandičku. Skrátka pozeráte video a pri určitých činnostiach sa zastaví a Vy kliknete, ako sa má hlavná postava v danej situácii zachovať. Podľa toho na akú možnosť kliknete, podľa toho sa spustí pokračovanie videa. Zadajte do Youtube: NSFW. A hunter shoots a bear!
modrá klávesnice

LokalTv– Asi poznáte postavičky ako Rytmaus, Pišta či Oblina. Sú súčasťou zábavného programu LokalTV. A táto relácia má svoju webovú stránku. Na nej nájdeme všetky epizódy a plus ďalšie mnohé podobné seriály od týchto tvorcov. Navyše aj recenzie najnovších videohier, kedy ich komentuje samotný Rytmaus. Ak hľadáte internetovú zábavu pri ktorej Vám humorným spôsobom utečie čas, určite by ste mali skúsiť navštíviť ich web.
moderní počítač
Skip Lagged– Dnes má GPS skoro každé mobilné zariadenie a skrátka nájsť mapu a sprievodcu na internete nie je žiaden problém. No chcete navštíviť miesta, ktoré Vám mapy ako odporúčané zastávky či miesta oficiálne neukazujú? Skúste navštíviť tento web. Nájdete tu práveže miesta na každom území, ktoré na iných sprievodcoch nenájdete.
Faces of Facebook– Chcete mať predstavu o tom, koľko ľudí momentálne používa Facebook? Táto stránka Vám to vypočíta a zobrazia sa aj profilové fotky. Vtedy zbadáme, že sme iba taký štvorček v tejto obrovskej mozaike.
 

Posted in Nezařazené