Ako sa on-line zoznámiť?


Viete čo chcete a čo hľadáte? Riaďte sa nasledujúcimi krokmi a dosiahnete to skôr.
Prvý krok. Určte si účel komunikácie na internete
Love? Muža s podobnými záľubami? Chcete začať rodinu? Dobrodružstvo? Čím jasnejšie, zadáte svoj cieľ, tým viac možností dosiahnete. Bez konkrétneho cieľa s najväčšou pravdepodobnosťou strávite svoj čas úplne zbytočne.
Druhý krok. Vyberte si vhodnú on-line zoznamku

monolog
 
Na internete nájdete obrovské množstvo podobných služieb. Sú rozdelené podľa záľub alebo preferencií, náboženských presvedčení alebo spoločenských skupín. Veľké množstvo z nich obsahuje dotazníky ľudí, ktorí hľadajú svoju polovičku. Existuje však aj veľa ľudí, ktorí hľadajú ľudí so spoločnými záľubami, zaujímavými partnermi a priateľmi. Takže sa nebojte experimentovať. 

seznamka
 
Tretí krok. Zaregistrujte svoj profil na stránke, ktorá sa Vám páči najviac

Väčšina stránok poskytuje používateľom bezplatnú registráciu. Stačí uviesť vek, výšku, hmotnosť a tiež popísať svoj vzhľad a osobnosť. Vyplňte dotazník, buďte však úprimní. Popíšte svoje zvyky a preferencie tak, aby sa váš dotazník vymanil medzi tisíckami iných. 
 
 Krok štyri. Pridajte fotografiu do svojho profilu
 
Výber fotografie pre zoznamovacie miesto je vážny a zodpovedný proces. Profily s fotografiami majú väčšiu šancu uspieť v komunikácii. Je dôležité, aby bola fotografia vysokej kvality. Oči a otvorený úsmev priťahujú väčšiu pozornosť než akékoľvek iné obrázky. V dotazníku môžete tiež vytvoriť fotoalbum z vašich koníčok, napríklad cestovanie, šport alebo fotografovanie. Zobrazujúc vaše predvoľby, radšej pritiahnete do svojho prostredia duchovne blízku osobu.

kavárna
 
Krok päť. Začnite hľadať ľudí
 
Väčšina stránok vám umožňuje vybrať si z rôznych možností vyhľadávania. Najbežnejšie sú vyhľadávanie podľa pohlavia, veku a miesta bydliska osoby. Čím viac údajov môžete zadať vo vyhľadávaní, tým je pravdepodobnejšie, že nájdete osobu svojich snov. Je potrebné, aby ste boli trpezliví a vyhľadávali niekoľkokrát týždenne.