Detská Izbička ako v rozprávke

.

Ako mali sme všetci snívali o tom že naša izba sa premení na rozprávkové kráľovstvo. Tento sen  deň však môžete splniť vašim deťom  úplne ľahko,  stačia na to týchto 5 rád a z detskej izby môže byť rozprávkové kráľovstvo.

pokoj

 

·         Zistite čo majú vaše deti radi
Prvom rade musíte zistiť , čo práve u nich fičí , a aké majú obľúbené animované  postavičky , či radšej preferujú  krajinu alebo izbu ktorú videli v rozprávke a nechajte sa inšpirovať.

 

·         Kreativita
Všetko už len ostáva na Vás . Vy musíte byť kreatívny , a zladiť všetko , čo k tomu pasuje . Čiže vhodný výber farieb  , zariadenia a všetkého čo tam menšie chýbať.  Vyhľadať tie správne materiáli , zakúpiť vhodné zariadenia a ide sa meniť z obyčajnej  detskej izby do  izby ako z rozprávky .

·         Farba
Pokiaľ sa bude jednať o izbičku princezničky , zvolíte ružovú ak pôjde o auto McQween , zvolíte červenú. To je jasné . No podľa farby budete musieť hľadať aj farby . O posteľ sa báť nemusíte . Postele podľa animovaných postav sa dajú vyrobiť na mieru , ostatné však budete musieť doladiť . Pozor pri farbe na stenách . Použite radšej jemnejší odtieň farieb , aby mala Izbička aj svetlo.

 

·         Osvetlenie
Správne osvetlenie , by malo byť prvotným dojmom pre vaše deti. Vyberte také čo nie je silné ale skôr jemne. Odporúča sa skôr do takýchto izieb bodové svetlá ktoré sú ekologickejšie a úspornejšie . Taktiež môžete svetlo doplniť aj malými led  lampičkami na stôl , či na nočný stolík pri posteľ .

.

scéna

 

·         Koberec alebo podlaha ?
Ak vyberáte medzi týmito dvoma , skôr vyberte koberec. Jednak je koberec teplejší oproti podlahe a na druhej strane , dodá v izbe poslednú bodku v novom rozprávkovom kráľovstve .  Tak ako platí pri výbere farby zariadenia musí byť aj zladená farba  koberca.
Ak ste sa rozhodli že necháte podlahu , tak v tomto prípade zvoľte plávajúcu. Je teplejšia oproti ostatným a má vhodnú izoláciu na vzdušných a únik tepla. 

Detská Izbička ako v rozprávke
3.5 (70%)2
.