TOP očakávané mobilné zariadenia pre rok 2018

Myslíte si, že na trhu s mobilnými zariadeniami vás už nič nemôže prekvapiť? Omyl! Každý rok je niečím výnimočný a inak tomu nie je ani v roku 2018.
Úvodom sa pozrime na pomerne čerstvú novinku od výrobcu ZTE . V podobnom, ale ešte pestrejšom duchu týkajúcom sa inovácií môžeme očakávať modely pre rok 2018, ktorých sa už väčšina fanúšikov modernej elektroniky nevie dočkať. K tejto netrpezlivosti máme svoje dôvody, nakoľko to bude naozaj veľké. Niektoré z modelov v čase čítania tohto článku už možno vyšli, tak nepremeškajte príležitosť.

samsung

Samsung Galaxy X
Už toľkokrát sme počuli smutnú správu, že projekt na výrobu skladacieho smartfónu sa ruší. Už sme tomu začínali aj veriť, nakoľko jeho reálna podoba na trh neprichádzala už niekoľko rokov. No rok 2018 nás všetkých vrátane samotného výrobcu presvedčil, že všetko je možné, len treba veriť. Malo by ísť o kompaktné skladacie zariadenie, ktoré nám prinesie toľko žiadaný tvar k praktickejšiemu prenosu, no po jeho rozložení nás bude čakať kvalitná obrazovka schopná konkurovať súčasným tabletom.

iPhone 2018
Nového iPhonu by sme sa mali dočkať konkrétnejšie už túto jeseň. Čím nás príjemne prekvapí tentokrát? V prvom rade má ísť o rozmermi viditeľne väčšiu verziu súčasného modelu, čiže by mal k názvu pribudnúť Plus. Tento mobil chytá priam futuristické prívlastky, no asi je vám už opäť vopred zrejmé, že cenovo pôjde o náročnú záležitosť. Práve z toho dôvodu sa máme dočkať aj lacnejšej alternatívy, ktorá by síce nedosahovala takých funkcií ako tento očakávaný model, ale malo by ísť o inovovanejšiu verziu iPhonu 8, čiže Apple poskytne na výber aj strednú, dostupnejšiu cestu.

smarthpone

LG G7
Známy výrobca elektroniky dá o sebe vedieť aj výrobou vlajkového modelu, respektíve na trh by mali prísť smartfóny od LG, konkrétne LG G7. Zariadenia by mali disponovať čipom Snapdragon 845 a OLED displejom.