Vneste leto aj do vášho domu


Ak  chcete, aby nebol váš dom plný šedých farieb, ale aby zažiaril a aj on pochopil, že je leto a teda obdobie sviežosti a kvetov, musíte trochu priložiť ruku k dielu.

limonáda

·         Kvety rastú všade ako divé a nie je krajšej vône na svete ako tie čerstvé, ktoré vám rozvoňajú celý príbytok. Pustite do domu trochu sviežosti a teda dajte vázy všade, kde si pomyslíte, uvidíte o koľko lepšie sa po tomto ťahu budete vo vašom letnom dome cítiť.

·         Leto sa nekompromisne spája s relaxom a teda nezabúdajte na to, aby ste sa cítili čo najútulnejšie a najpohodlnejšie. Najviac takémuto pocitu prispejete pohodlnými vankúšmi a farebnými prehozmi na pohovky a kreslá.
·         Pokiaľ máte terasu, postarajte sa o to, aby sa stala centrom vášho trávenia času. V letných mesiacoch sa snažte využiť čo najviac času vonku, aby ste nabrali čo najviac energie a vitamínu D. Môžete napríklad zaviesť obedovanie na čerstvo vzduchu. Ak chcete zabrániť prístupu nepríjemných a otravných múch, skúste napríklad umiestniť na terasu ventilátor, ktorý ich efektívne odláka.
·         Leto sa vyznačuje najmä sviežimi, ľahkými a teplými farbami, preto ak chcete do bytu vniesť čo najviac leta, zamerajte sa hlavne na ružovú, bielu, béžovú, žltú, oranžovú a ich podobné odtiene.

·         Pestrý a živý interiér si vyslovene pýta vzory! Akékoľvek výber je na vašej fantázii, zamerajte sa ale na vzorované vankúše, poťahy, koberce, dekorácie. Jednoducho všade kam sa dá ich pridajte. Rozžiaria váš byt na nepoznanie.
·         Aby ste z každého ročného obdobia spravili nezabudnuteľné, môžete sa pokúsiť rôznymi kreatívnymi spôsobmi obohacovať vašu domácnosť. Ak máte na to dostatok času, pokúste sa usporiadať raz týždenne tematickú večeru.

kytka

Nepotrebujete drahé dekorácie priamo z obchodu, pretože si ich môžete vyrobiť aj doma a čo je najlepšie, takýmto spôsobom skúste vtiahnuť do deja aj vaše deti, ktoré budú mať z takejto činnosti určite obrovskú radosť.