Vždy moderné a najmä sexi legíny

Legínsy, tak ako ich poznáme zo sveta športu, už zďaleka nie sú určené iba na športové aktivity, ich využitie je rozmanitejšie a to najmä v dámskej móde. Aktuálne sú legínsy absolútnym módnym hitom a v kombinácii s elegantnými lodičkami vytvárajú božskú kombináciu, ktorá lahodí ženskej postave a zároveň aj mužskému oku. Nie nadarmo, veď je na čo pozerať. Dámske legínsy zvýrazňujú celú siluetu postavy, dĺžku nôh a dámske krivky. Ponuka dámske legíny s vysokým pásom Allsort je moderná, kolekcia so zvýšeným pásom upozorňuje na mimoriadne atraktívnu časť drieku a oblasť zadočka. Špeciálne strihy s tzv. push up efektom vytvoria z Vášho pozadia objekt túžob mnohých mužov a Vám venujú pocit bohyne.

športové legínsy

Dokonale sa prispôsobia Vášmu telu a to aj vďaka použitému elastickému materiálu, ktorý je priedušný, saje pot a dokonale tvaruje všetky časti Vášho tela. Inšpiráciu ako aj veľkostné tabuľky nájdete na webovej stránke, kde si vyberiete farebnú kombináciu, veľkosť a pohodlne si online objednáte. Ponuka je rozšírená aj o jeans legíny, ktoré sú ideálnou voľbou jeansov na každodenné nosenie, drobné nedokonalosti postavy zakryjete aktuálne moderným oversize sakom, doplníte lodičkami a zľahka vykročíte. Push up prevedenia jeans legíns sú priam ideálne aj na cesty, do práce alebo aj na menšie posedenia v kombinácii s elegantným prvkom vo forme saka alebo topu. Ponúkané vzory a farby sú pestré, nápadité a živé, ale samozrejme klasická biela, čierna alebo modrá sú jej súčasťou.

elegantné legínsy

Použité materiály sa ľahko udržiavajú, nekrčia sa, sú veľmi pohodlné a veľmi priateľské k ženskej postave. Veľkostné tabuľky nepoznajú iba rozmery modeliek, ponúkaná kolekcia je určená aj pre ženy plnších tvarov, ktoré sa legínsov nemusia obávať vôbec. Práve naopak, na nich vyniknú priam ideálne, pretože legínsy sú módnym prvkom určeným pre skutočné ženy.