Nábytok či iné predmety hravo preveziete nákladným autom autodopravcu

Migrácia obyvateľov, zmena zamestnania a nutnosť presťahovať sa do iného mesta či susedného štátu alebo prevoz nakúpeného tovaru z jedného miesta na iné sú skutočnosti, ktoré nás nútia využívať nákladnú prepravu autodopravcov, pretože mnohé z predmetov, ktoré chceme premiestniť, nie je možné do osobného vozidla naložiť. Autodoprava funguje vo všetkých väčších mestách na Slovensku, aj vo Zvolene.

Široký výber nákladných vozidiel

Vo Zvolene je k dispozícii doprava Zvolen https://a-autodoprava.sk/, ktorý zabezpečí spoľahlivú prepravu tovaru nákladnými autami s nosnosťou do 3,5 tony. Na trhu je už od roku 2006, má už mnoho skúseností s expresnou prepravou nákladov v rámci Slovenska, ale aj Európskej únie, všetko prevezie rýchlo, spoľahlivo a bezpečne. Poruke je v prípade, ak sa sťahujete, rekonštruujete si bývanie či kanceláriu alebo ich zariaďujete, ich vybavenie vám prevezie kamkoľvek budete potrebovať. Výhoda objednania takejto prepravy je jednoznačne v ušetrenom čase a prípadných problémov pri prevážaní veľkých predmetov, ktoré sa do bežných osobných automobilov naložiť nedajú. Bonusom je možnosť využiť ich služby aj pri doprave do krajín EÚ, na tieto prepravy sú k dispozícii vozidlá Fiat Ducato a Volkswagen Caddy.

Zaistiť si prepravu je veľmi jednoduché, stačí vyplniť kontaktný formulár online na stránke autodopravcu. Potom si môžete vybrať vhodné vozidlo, ktoré prepravu predmetov zvládne. Fiat Ducato má nosnosť maximálne 1 000 kilogramov, objem úložného priestoru je 17,8m3, pričom rozmery nákladného priestoru sú:

-výška = 2 110mm

-dĺžka = 4 170mm

-šírka = 2 020mm

Náročné nakladanie rozmerných predmetov

VW Caddy je vhodné na prevoz predmetov s nosnosťou do 650kg, objem úložného priestoru, ak sú sedačky sklopené, je 3m3. V tomto prípade sú rozmery úložného priestoru:

-výška = 1100mm

-dĺžka = 1240 až 1340mm

-šírka = 1050 až 1150mm

Tovar sa vo vozidle dá prevážať aj pri nesklopených sedačkách, v tom prípade je objem nákladného priestoru iba 0,9m3 a rozmery, vhodné na uloženie tovaru, majú:

-výšku = 1100mm

-dĺžku = 670 až 860mm

-šírku = 1050 až 1150mm