Kam pozvať slečnu na rande? Možností je hneď niekoľko

Najťažší, či lepšie povedané najodvážnejší je ten prvý krok, kedy sa rozhodneme slečnu pozvať na rande a šťastným momentom sa stáva situácia, v ktorej s našim návrhom súhlasí. Ešte sme však nič nevyhrali, respektíve mali by sme premyslieť ďalšie kroky a to predovšetkým úvahu, na aké miesto ju pozveme, či ako konkrétny deň naplánujeme tak, aby bol čo najpríjemnejším, najromantickejším, no zároveň bežným a zábavným, aby zo schôdzky neboli cítiť trápne pocity z oboch strán. Predsa len ide o prvé rande či prvé schôdzky a ešte sa vlastne tak dobre nepoznáme.

žena

Aj tak si myslím, že mali by sme byť v prvom rade sami sebou a vybrať miesto, ktoré by zodpovedalo našej povahe a záujmom, či ešte lepšie, povahe a záujmom pozvanej slečny. Pokiaľ si myslíme, že má odlišné záujmy a odlišnú predstavu o schôdzke, mali by sme nájsť určitý kompromis, aby ju miesto dostatočne pobavilo a nebolo jej vyslovene nesympatické, no aby sme sa na danom mieste nemuseli pretvarovať, hlavne ak si chceme zakladať na dlhšie trvajúcom a funkčnom vzťahu. Našťastie, možností máme v podstate veľa a môžeme vyberať na základe potenciálnych spoločných záujmov a predstáv alebo vybrať niečo neutrálne, čím nič nepokazíme.

pár

Aké destinácie či ciele našej schôdzky tak máme na výber konkrétnejšie? Spomeňme pár dobrých tipov a nápadov.
Piknikje jedna z najsympatickejšie pôsobiacich možností, ktorá by mala zabrať vo viacerých prípadoch, a to predovšetkým ak je krásny jarný čas. Príroda sa prebúdza, všade naokolo príjemná vôňa kvetov, do toho chutné a ľahko stráviteľné jedlo, no existuje romantickejšie miesto pre dvoch zaľúbených ľudí?
Ale nie vždy nám počasie praje a piknik v zimnom či sychravom počasí by bol nezmysel. V takom prípade existujú reštaurácie, kaviarne či čajovne (len nie šenky :D). Pôjdeme do slušného a sympatického podniku, v ktorom sa príjemne zohrejeme a môžeme sa vzájomne kvalitne porozprávať. Samozrejme si doprajeme chutné jedlo a možno pohár vína.

lidé

No nie každý človek považuje schôdzku v týchto podnikoch za romantickú, pôsobí totiž ako klišé a nie každý je naučený chodiť uvoľnene medzi ľudí v podvečerných hodinách. Niektoré osoby by možno najradšej uvítali obyčajnú prechádzku vo dvojici po parku či okolitej prírode. Môžeme pozrieť i najbližšiu ZOO.
Pre niekoho však nie je dostatočne vzrušujúcim a zábavným miestom ani sympatický podnik, je zvyknutý žiť pravidelným kultúrnym životom. Ideálnym riešením môže byť pozvánka na koncert, do kina, v opačnom prípade možno do divadla či múzea.