Takto vás bude chudnutie baviť

Môžeme byť šťastní, že časy kedy sme okrem aerobiku nepoznali iné druhy cvičenia sú už dávno preč. Fitnes centrá a štúdia krásy majú v ponuke druhy tréningov, ktoré vám pomáhajú spaľovať rýchlo a cvičenie je také rozmanité, že vás neprestane baviť ani po mesiacoch.

výška

Flyfit alebo cvičenie vo vzduchu
Toto skvelé cvičenie vám pomôže vyformovať postavu a navyše si pri ňom užijete poriadnu zábavu. Je výborným pomocníkom keď vás bolí chrbát, máte problémy s črevami, či endokrinným systémom. Pri každom pohybe počas cvičenia využívate niekoľko svalových partií a preto si vždy precvičíte celé telo. Je to naozaj perfektný funkčný tréning, pri ktorom visíte vo vzduchu a vďaka tomu neustále udržujete rovnováhu a posilňujete core teda stred tela. Práve táto časť vám pomáha pri správnom držaní tela. Pri tréningu ste zavesení v tzv. hammock sieťach. Často musíte visieť dolu hlavou, čo vášmu telu dodáva adrenalín. Prvé skúsenosti s flyfitom môžu byť bolestivé nakoľko budete využívať také svalové partie o akých ste ani netušili. Svalovica je tým pádom istá. Cvičenie je efektívne, stačí ho praktizovať raz týždenne a zbavíte sa bolesti chrbtice, vyformujete si svaly. Bude sa vám však tak páčiť, že vám len raz do týždňa nebude stačiť. Príjemný je záver tréningu kedy len tak ležíte v sieti a oddychujete. Cvičenie je vhodné pre každého, nemá zdravotné obmedzenia. Tréningy prebiehajú v skupinách a preto je zábava zaručená. A uvidíte, že kilogramy z vás budú len tak padať. Ak cvičenie podporíte niektorým zo spaľovačov tukov, krásna figúra je zaručená.

fitnes4

X Body
V poslednej dobe stále populárnejšie cvičenie, pri ktorom za 20 minút spálite toľko ako pri bežných hodinových tréningoch. X Body je elektrostimulačné zariadenie, ktoré vám pri cvičení vysiela do tela elektrické impulzy. Vďaka tomu precvičujete aj svaly, ktoré sa pri ostatných typoch tréningov precvičiť nedajú (stredné a hlboko uložené). Cvičenie aj impulzy sa nastavujú individuálne. X Body vyformuje svaly a pomáha výrazne pri chudnutí. Počas tréningu v trvaní 20 minút spálite toľko ako po hodine a pol v posilňovni. Pri každom pohybe totiž prebieha asi 40 stiahnutí svalov za sekundu. V neuveriteľne krátkom čase tak precvičíte 90 % svalov tela. Tréning prebieha v špeciálnom oblečení s elektródami a preto si nemusíte nosiť ani vlastné športové oblečenie.

Posted in Nezařazené